GİZLİLİK

Genel Bilgi

Kayamedikal yalnızca adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi toplar. Topladığımız bilgiler bilgi işlemlerini tamamlamak için kullanılır. Kayamedikal Kullanıcı güncellemeleri ve yazılımını , veri, ve hizmetleri ile ilgili tüzel bildirimi sağlamak ve Kayamedikalın yazılımına uygun yasal kullanımını sağlamaktır. Ülkenizde yukarıdaki hizmetleri sağlayan. Iştirakler ve satıcıları, aynı zamanda, kendi gizlilik bildirimlerinde / politikalarında açıklandığı gibi kişisel bilgilerinizi korumakta kararlıdır.

Kayamedikal web sitesinde gezinirken, bize bağlı kuruluşlara ve üçüncü şahıslara ait web sitelerine erişim mümkün olabilir. Kayamedikal üçüncü şahısların web sitelerinin gizlilik uygulamalarından hiçbir sorumluluk kabul etmez ve Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce bu tür web sitelerinin gizlilik bildirimlerini / politikalarını gözden geçirmenizi önerir.

Güvenlik

Kayamedikal Kişisel bilgilerinizi kullanıma veya açıklanmasına karşı korumalı olmasını sağlamak için gerekli tedbirleri almıstır, alacaktır.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Bu Gizlilik Politikası zaman icinde güncellenenebilir . Kayamedikal güncelleştirilmiş bir sürümünü bu sayfada ilan edilecektir. Biz bu sayfayı periyodik olarak ziyaret etmenizi öneririz.