YASAL UYARI

  1. Bu Web Site´si Kayamedikal Ltd. tarafından işletilmektedir ve tüm hakları ona aittir ve Kayamedikal Ltd. tarafından saklıdır.

  2. Bu Site´de sunulan yazılım "olduğu gibi" ve garantisi olmaksızın kullanıcı tarafından kabul edilmektedir ve yürürlükteki yasalara uygun olarak kullanıma sunulmuştur. Kayamedikal Ltd. Site kullanımı ile bağlantılı olarak meydana gelmiş herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Kayamedikal Ltd. herhangi bir durumdan sorumlu olmak veya bu Sitenin kullanımı ile bağlantılı olarak meydana gelmiş herhangi bir zarardan sorumluluk kabul etmez.

  3. Site üzerinden yayınlanan tüm bilgiler Kayamedikal Ltd.'ın bilinci kapsamındadır. Tüm bu bilgiler hiçbir sorumluluk ve garanti içermez ve Kullanıcının kendi araştırmalarını ve testlerini ortadan kaldırmaz.

  4. Yazılı olarak belirtilmediği sürece, Kayamedikal Ltd.´ın Satış ile ilgili Genel Şartları Site tarafından değiştirilemez

  5. Yabancı sitelere linkler veya bu sitelerin içerikleri için Kayamedikal Ltd. sorumlu değildir. Bu sitelerle bağlantı Kullanıcının kendi sorumluluğu içindedir.

  6. Site kullanımı ile ilişkili herhangi bir iddia veya hukuki sorunlar Türk yasalarına göre tefsir edilir.